..::Книги::..
Ve molime da se logirate!

..::Книги::..

Македонски Форум за литература
 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
дела состави
Latest topics
» Жан Пол Сартр
Чет Дек 17, 2015 9:26 pm by GOD

» Што мислите за Буковски?
Чет Дек 17, 2015 9:25 pm by GOD

» Гавранот - Едгар Алан По
Чет Дек 17, 2015 9:15 pm by GOD

» Online после 8 години!
Чет Дек 17, 2015 9:14 pm by GOD

» Sugarfx Light Pack 3.0
Вто Мај 06, 2014 12:07 am by Гостин

» Bread And Wheat.rar
Пон Мај 05, 2014 11:23 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» itnoo!
Вто Апр 17, 2012 3:01 pm by dreamer

Јануари 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Top posting users this week

Share | 
 

 Добродојдовте - Претставување тука!

Go down 
АвторПорака
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Добродојдовте - Претставување тука!   Пон Ное 05, 2007 4:22 am

Еве тема за претставување.

Јас сум Мики...и ќе ви бидам администратор... cherry afro

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
Дамјан

Дамјан

Male Број на мислења : 2
Age : 29
Локација : дома
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Пет Јан 04, 2008 2:59 am

јас сум Дамјан, форумов го открув денес пишувајќи Гавранот на гугл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Wisna

Wisna

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-21

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Пон Јан 21, 2008 2:23 pm

Јас сум Елена и ве најдов додека пишував на форумот Идивиди.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Пон Јан 21, 2008 5:30 pm

Мило ни е Дамјан и Елена Smile

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
Wisna

Wisna

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-21

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Пон Јан 21, 2008 7:38 pm

И мене ми е мило Мики, сигурна сум дека и дружбата ќе биде ектсра Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
veXation

veXation

Female Број на мислења : 9
Локација : behind you!
Репутација : 0
Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Чет Апр 24, 2008 6:26 pm

здраво јас сум Деспина и случајно се најдов овде..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Чет Апр 24, 2008 9:28 pm

Здраво Деспина! Добродојде!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
veXation

veXation

Female Број на мислења : 9
Локација : behind you!
Репутација : 0
Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Нед Мај 04, 2008 5:18 pm

Добронајдов Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Пон Мај 05, 2008 1:14 am

Иначе од каде си Деспина?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
veXation

veXation

Female Број на мислења : 9
Локација : behind you!
Репутација : 0
Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Вто Мај 06, 2008 12:40 am

Виница
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   Чет Фед 26, 2009 6:27 am

После скоро една година...

Како е во Виница? Smile)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте - Претставување тука!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добродојдовте - Претставување тука!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
..::Книги::.. :: Општо :: Претставете се тука-
Отиди до: