..::Книги::..
Ve molime da se logirate!

..::Книги::..

Македонски Форум за литература
 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
состави дела
Latest topics
» Жан Пол Сартр
Чет Дек 17, 2015 9:26 pm by GOD

» Што мислите за Буковски?
Чет Дек 17, 2015 9:25 pm by GOD

» Гавранот - Едгар Алан По
Чет Дек 17, 2015 9:15 pm by GOD

» Online после 8 години!
Чет Дек 17, 2015 9:14 pm by GOD

» Sugarfx Light Pack 3.0
Вто Мај 06, 2014 12:07 am by Гостин

» Bread And Wheat.rar
Пон Мај 05, 2014 11:23 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» itnoo!
Вто Апр 17, 2012 3:01 pm by dreamer

Јануари 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Top posting users this week

Share | 
 

 Што е со форумов?

Go down 
АвторПорака
veXation

veXation

Female Број на мислења : 9
Локација : behind you!
Репутација : 0
Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Што е со форумов?   Нед Мај 04, 2008 8:08 pm

Неколку пати пред да се регистрирам го посетив форумот.. интересно што некому му текнало да направи нешто во областа на литературата.. свака част за администраторот, но, што е со посетеноста, што е со активноста на форумов? Има убава замисла која може да се оствари.. јас би дала предлог да се активираме членовите малку повеќе и ке му го подигнеме нивото на форумов...
Нова сум, не познавам никој, зачленив се на форумот со намера дека ке си најдам место за разменување на искуства со луге шо читат книги и се замарат со такво ср**е.. ама забележувам дека не сте активни Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Што е со форумов?   Пон Мај 05, 2008 1:13 am

Треба Vex, ама нешто слабо им оди на „нашите“ со литература. Плус тоа баги време онака не превземам нешто посебно баш заради таа причина, плус испитиве.

Сепак, сакам да опстои, па секоја идеја за промоција на форумот би била добродојдена.

Smile

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
veXation

veXation

Female Број на мислења : 9
Локација : behind you!
Репутација : 0
Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Што е со форумов?   Вто Мај 06, 2008 12:47 am

На мене ми одговара и форумот да не е којзнае колку полн со членови, поважно е тие членови да се разбират у нешто.. како и да е, треба му активност тоа е најважното. За жал како што рече овие наште не се којзнае колку заинтересирани..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Што е со форумов?   Чет Фед 26, 2009 6:25 am

Има нешто слатко во форумов. мал е и никој не го знае. Тек тук ќе се убаци некој форумџија, потполно анонимен, има многу што тежи на срце и ќе си го каже тоа тука.

Некоја чистота знаеш, ми се допаѓа тоа!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што е со форумов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што е со форумов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
..::Книги::.. :: Општо :: Критики и пофалби-
Отиди до: