..::Книги::..
Ve molime da se logirate!

..::Книги::..

Македонски Форум за литература
 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
состави дела
Latest topics
» Жан Пол Сартр
Чет Дек 17, 2015 9:26 pm by GOD

» Што мислите за Буковски?
Чет Дек 17, 2015 9:25 pm by GOD

» Гавранот - Едгар Алан По
Чет Дек 17, 2015 9:15 pm by GOD

» Online после 8 години!
Чет Дек 17, 2015 9:14 pm by GOD

» Sugarfx Light Pack 3.0
Вто Мај 06, 2014 12:07 am by Гостин

» Bread And Wheat.rar
Пон Мај 05, 2014 11:23 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» itnoo!
Вто Апр 17, 2012 3:01 pm by dreamer

Јануари 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Top posting users this week

Share | 
 

 Прашања за администраторот, одговор од администраторот!

Go down 
АвторПорака
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Нед Ное 04, 2007 9:27 pm

Еве ви тема за вашите прашања како и одговори Smile Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
Wisna

Wisna

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-21

ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Пон Јан 21, 2008 4:07 pm

А како да си поставам аватар?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Пон Јан 21, 2008 5:30 pm

Горе кај што е лентата Index Faq Search ... ќе одиш на Profile. Во Profile имаш

Информации | Преференции | Потпис | Аватар | Watched topics |

Кликнуваш на Аватар и следи ги инструкциите за големина на аватар.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
Wisna

Wisna

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-21

ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Пон Јан 21, 2008 7:03 pm

GOD напиша:
Горе кај што е лентата Index Faq Search ... ќе одиш на Profile. Во Profile имаш

Информации | Преференции | Потпис | Аватар | Watched topics |

Кликнуваш на Аватар и следи ги инструкциите за големина на аватар.

Фала админе, ја изгледа ќорава сум Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandraFemale Број на мислења : 6
Age : 25
Локација : veles
Репутација : 0
Registration date : 2009-02-24

ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Вто Фед 24, 2009 4:36 pm

zdr.imam edno prasanje do vas.imam 16 god, i ogromen ljubitel kon knigata a posebno romanite. momentalno pisuvam na tema"zivot bez smrt" i bi sakala da mi pojasnite sto ponatamu, kako da go objavam, treba li sponzori sto da pravam ponatamu? Blagodaram odnapred
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Чет Фед 26, 2009 6:23 am

Ах, врска неам со објавувањата, и welcome to the club. Сите тука пишуваме нешто ама ете никаква храброст да објавиме.

Живот без смрт, тенка е линијата меѓу задоволството е патењето Smile (вториот наслов на книгата).

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
ljubicaБрој на мислења : 1
Репутација : 0
Registration date : 2009-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Сре Дек 02, 2009 11:44 pm

Zdravo...Mi treba pomos za Garvanot i Evgenij Onegin...Mozete li da mi pomognete da mi dadete nekoja idea?...Fala odnapred:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања за администраторот, одговор од администраторот!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
..::Книги::.. :: Општо :: Прашања до администраторот-
Отиди до: