..::Книги::..
Ve molime da se logirate!

..::Книги::..

Македонски Форум за литература
 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
дела состави
Latest topics
» Жан Пол Сартр
Чет Дек 17, 2015 9:26 pm by GOD

» Што мислите за Буковски?
Чет Дек 17, 2015 9:25 pm by GOD

» Гавранот - Едгар Алан По
Чет Дек 17, 2015 9:15 pm by GOD

» Online после 8 години!
Чет Дек 17, 2015 9:14 pm by GOD

» Sugarfx Light Pack 3.0
Вто Мај 06, 2014 12:07 am by Гостин

» Bread And Wheat.rar
Пон Мај 05, 2014 11:23 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» itnoo!
Вто Апр 17, 2012 3:01 pm by dreamer

Јануари 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Top posting users this week

Share | 
 

 Во врска со форумот „Проза“!

Go down 
АвторПорака
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Во врска со форумот „Проза“!   Нед Ное 04, 2007 10:03 pm

Овде се пишуваат теми за книги кои сте ги прочитале, сакате да ги прочитате, па барате мислење од останатите. Истотака тука се полемизира за тоа одредено дело, значи дебати и такви работи.

Се надевам на ваша плодна соработка!

Поздрав!
king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
libertyFemale Број на мислења : 6
Age : 36
Локација : Skopje
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-07

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со форумот „Проза“!   Пон Ное 19, 2007 6:11 pm

citav edna dobra kniga ustvari za mene dobra ja preporacav na edna prijatelka ne i se bendisa.Knigata se vika "Bilet vo eden pravec" od francuski pisatel Didie van Koveler.Ja ima vo gradskata biblioteka vo Bitola i kolku sto svativ administratorot e od Bitola i preptpostavuvam poveketo dosegasni clenovi.Ako ja ima nekoj citano sakam da slusnam tugo mislenje za istata.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Во врска со форумот „Проза“!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
..::Книги::.. :: Проза :: Романи-
Отиди до: