..::Книги::..
Ve molime da se logirate!

..::Книги::..

Македонски Форум за литература
 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
дела состави
Latest topics
» Жан Пол Сартр
Чет Дек 17, 2015 9:26 pm by GOD

» Што мислите за Буковски?
Чет Дек 17, 2015 9:25 pm by GOD

» Гавранот - Едгар Алан По
Чет Дек 17, 2015 9:15 pm by GOD

» Online после 8 години!
Чет Дек 17, 2015 9:14 pm by GOD

» Sugarfx Light Pack 3.0
Вто Мај 06, 2014 12:07 am by Гостин

» Bread And Wheat.rar
Пон Мај 05, 2014 11:23 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» itnoo!
Вто Апр 17, 2012 3:01 pm by dreamer

Јануари 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Top posting users this week

Share | 
 

 Во врска со форумот за општествени науки!

Go down 
АвторПорака
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Во врска со форумот за општествени науки!   Нед Ное 04, 2007 10:07 pm

Овде се пишуваат теми за книги кои спаѓаат во општествени НАУКИ. Истотака тука се полемизира за тоа одредено дело, значи дебати и такви работи.

Значи учебници, скрипти, изданија,што ги покриваат областите од општествените науки, почнувајки од Историја, завршувајки до Менаџмент.

Поздрав king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
Wisna

Wisna

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-21

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со форумот за општествени науки!   Пон Јан 21, 2008 8:35 pm

Е па јас баш би сакала да отворам нешто во стил психологија и некои такви работи ама не знам каде зашто сепак психологијата е воедно и општа и природна наука. Question Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD
Администратор
GOD

Male Број на мислења : 54
Age : 33
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со форумот за општествени науки!   Вто Јан 22, 2008 7:02 pm

Епа пронајди некоја книга напиши го насловот (отвори тема за таа книга).

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со форумот за општествени науки!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Во врска со форумот за општествени науки!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
..::Книги::.. :: Научни книги :: Општествени науки-
Отиди до: