..::Книги::..
Ve molime da se logirate!
..::Книги::..
Ve molime da se logirate!
..::Книги::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::Книги::..

Македонски Форум за литература
 
HomeGalleryБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
состави дождот радоста дела душа мојата виножитото омилен
Latest topics
» Жан Пол Сартр
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeЧет Дек 17, 2015 9:26 pm by GOD

» Што мислите за Буковски?
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeЧет Дек 17, 2015 9:25 pm by GOD

» Гавранот - Едгар Алан По
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeЧет Дек 17, 2015 9:15 pm by GOD

» Online после 8 години!
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeЧет Дек 17, 2015 9:14 pm by GOD

» Sugarfx Light Pack 3.0
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeВто Мај 06, 2014 12:07 am by Гостин

» Bread And Wheat.rar
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeПон Мај 05, 2014 11:23 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeПон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeПон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» itnoo!
Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 3:01 pm by dreamer

Ноември 2022
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Top posting users this week
No user

 

 Во врска со форумот за општествени науки!

Go down 
2 posters
АвторПорака
GOD
Администратор
GOD


Male Број на мислења : 54
Age : 37
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

Во врска со форумот за општествени науки! Empty
ПишувањеПредмет: Во врска со форумот за општествени науки!   Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 10:07 pm

Овде се пишуваат теми за книги кои спаѓаат во општествени НАУКИ. Истотака тука се полемизира за тоа одредено дело, значи дебати и такви работи.

Значи учебници, скрипти, изданија,што ги покриваат областите од општествените науки, почнувајки од Историја, завршувајки до Менаџмент.

Поздрав king
Вратете се на почетокот Go down
https://knigi.macedonianforum.net
Wisna

Wisna


Број на мислења : 26
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-21

Во врска со форумот за општествени науки! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со форумот за општествени науки!   Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 8:35 pm

Е па јас баш би сакала да отворам нешто во стил психологија и некои такви работи ама не знам каде зашто сепак психологијата е воедно и општа и природна наука. Question Smile
Вратете се на почетокот Go down
GOD
Администратор
GOD


Male Број на мислења : 54
Age : 37
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

Во врска со форумот за општествени науки! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со форумот за општествени науки!   Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitimeВто Јан 22, 2008 7:02 pm

Епа пронајди некоја книга напиши го насловот (отвори тема за таа книга).
Вратете се на почетокот Go down
https://knigi.macedonianforum.net
Sponsored content

Во врска со форумот за општествени науки! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со форумот за општествени науки!   Во врска со форумот за општествени науки! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Во врска со форумот за општествени науки!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
..::Книги::.. :: Научни книги :: Општествени науки-
Отиди до: