..::Книги::..
Ve molime da se logirate!
..::Книги::..
Ve molime da se logirate!
..::Книги::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::Книги::..

Македонски Форум за литература
 
HomeGalleryБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
дела состави мојата дождот душа радоста виножитото омилен
Latest topics
» Жан Пол Сартр
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeЧет Дек 17, 2015 9:26 pm by GOD

» Што мислите за Буковски?
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeЧет Дек 17, 2015 9:25 pm by GOD

» Гавранот - Едгар Алан По
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeЧет Дек 17, 2015 9:15 pm by GOD

» Online после 8 години!
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeЧет Дек 17, 2015 9:14 pm by GOD

» Sugarfx Light Pack 3.0
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeВто Мај 06, 2014 12:07 am by Гостин

» Bread And Wheat.rar
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeПон Мај 05, 2014 11:23 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeПон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeПон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» itnoo!
Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 3:01 pm by dreamer

Ноември 2022
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Top posting users this week
No user

 

 Прашања за администраторот, одговор од администраторот!

Go down 
4 posters
АвторПорака
GOD
Администратор
GOD


Male Број на мислења : 54
Age : 37
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Empty
ПишувањеПредмет: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 9:27 pm

Еве ви тема за вашите прашања како и одговори Smile Cool
Вратете се на почетокот Go down
https://knigi.macedonianforum.net
Wisna

Wisna


Број на мислења : 26
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-21

Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 4:07 pm

А како да си поставам аватар?
Вратете се на почетокот Go down
GOD
Администратор
GOD


Male Број на мислења : 54
Age : 37
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 5:30 pm

Горе кај што е лентата Index Faq Search ... ќе одиш на Profile. Во Profile имаш

Информации | Преференции | Потпис | Аватар | Watched topics |

Кликнуваш на Аватар и следи ги инструкциите за големина на аватар.
Вратете се на почетокот Go down
https://knigi.macedonianforum.net
Wisna

Wisna


Број на мислења : 26
Репутација : 0
Registration date : 2008-01-21

Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 7:03 pm

GOD напиша:
Горе кај што е лентата Index Faq Search ... ќе одиш на Profile. Во Profile имаш

Информации | Преференции | Потпис | Аватар | Watched topics |

Кликнуваш на Аватар и следи ги инструкциите за големина на аватар.

Фала админе, ја изгледа ќорава сум Laughing
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Female Број на мислења : 6
Age : 29
Локација : veles
Репутација : 0
Registration date : 2009-02-24

Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeВто Фед 24, 2009 4:36 pm

zdr.imam edno prasanje do vas.imam 16 god, i ogromen ljubitel kon knigata a posebno romanite. momentalno pisuvam na tema"zivot bez smrt" i bi sakala da mi pojasnite sto ponatamu, kako da go objavam, treba li sponzori sto da pravam ponatamu? Blagodaram odnapred
Вратете се на почетокот Go down
GOD
Администратор
GOD


Male Број на мислења : 54
Age : 37
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeЧет Фед 26, 2009 6:23 am

Ах, врска неам со објавувањата, и welcome to the club. Сите тука пишуваме нешто ама ете никаква храброст да објавиме.

Живот без смрт, тенка е линијата меѓу задоволството е патењето Smile (вториот наслов на книгата).
Вратете се на почетокот Go down
https://knigi.macedonianforum.net
ljubica
Број на мислења : 1
Репутација : 0
Registration date : 2009-12-02

Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitimeСре Дек 02, 2009 11:44 pm

Zdravo...Mi treba pomos za Garvanot i Evgenij Onegin...Mozete li da mi pomognete da mi dadete nekoja idea?...Fala odnapred:)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања за администраторот, одговор од администраторот!   Прашања за администраторот, одговор од администраторот! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања за администраторот, одговор од администраторот!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
..::Книги::.. :: Општо :: Прашања до администраторот-
Отиди до: